Personal

Har du frågor? Eller kanske önkemål om att förbättra din vardag på kontoret, i konferensrummet eller i er offentliga miljö?

Tveka inte i så fall att kontakta vår fantastiska personal!

De har med sitt kunnande och erfarenhet lösningen på ditt problem – alldeles oavsett om det gäller att fixa dåliga utskrifter i skrivaren, inreda ert nya kontorslandskap eller att ordna utrustning till er stora årliga konferens.

Cliff Andersson
Support kassa / IT
Mora
0250-160 75

cliff.a@sharpdalarna.se

Marcus Bonde
Support copy/print
Borlänge
0243-79 23 40
marcus.b@sharpdalarna.se

Therese Dahlman
Säljare copy/print
Mora
070-533 17 37
therese.d@sharpdalarna.se

Marcus Bonde
Support copy/print
Borlänge
0243-79 23 40
marcus.b@sharpdalarna.se

Therese Dahlman
Säljare copy/print
Mora
070-533 17 37
therese.d@sharpdalarna.se

Hans Dyrsmeds
Säljare möbler/inredning
Platschef
Mora
070-278 78 13
hans.d@sharpdalarna.se

Emil Emretsson
Butik / IT
Mora
0250-160 75
emil@sharpdalarna.se

Lars Falk
Support kassa
Borlänge
0243-79 23 40
lars.f@sharpdalarna.se

Emil Emretsson
Butik / IT
Mora
0250-160 75
emil@sharpdalarna.se

Lars Falk
Support kassa
Borlänge
0243-79 23 40
lars.f@sharpdalarna.se

Joakim Friström
Montör AV
Gävle
026-10 98 77
joakim.fristrom@allkontor.com

Mikael Hollsten
Montör AV
Platschef

Gävle
026-10 98 77
mikael.hollsten@allkontor.com

Carina Kandler
Administration
Gävle
026-10 98 77
carina.kandler@allkontor.com

Mikael Hollsten
Montör AV
Platschef

Gävle
026-10 98 77
mikael.hollsten@allkontor.com

Carina Kandler
Administration
Gävle
026-10 98 77
carina.kandler@allkontor.com

Stefan Kling
Support IT
Borlänge
0243-79 23 40
stefan.k@sharpdalarna.se

Anders Laggar
Butik / IT
Mora
070-633 90 35
laggar@sharpdalarna.se

Anette Larsson
Administration
Borlänge
0243-79 23 40
anette@sharpdalarna.se

Anders Laggar
Butik / IT
Mora
070-633 90 35
laggar@sharpdalarna.se

Anette Larsson
Administration
Borlänge
0243-79 23 40
anette@sharpdalarna.se

Tommy Munther
Säljare
Borlänge
070-533 20 12
tommy.munther@allkontor.com

Lars Olsson
Säljare copy/print
VD / platschef

Borlänge
070-746 54 84
lars.o@sharpdalarna.se

Patrik Pedersen
Säljare profilreklam
Gävle
070-560 72 01
patrik.pedersen@allkontor.com

Lars Olsson
Säljare copy/print
VD / platschef

Borlänge
070-746 54 84
lars.o@sharpdalarna.se

Patrik Pedersen
Säljare profilreklam
Gävle
070-560 72 01
patrik.pedersen@allkontor.com

Anders Persson
Support copy/print
Mora
0250-160 75
anders.p@sharpdalarna.se

Lillie Persson
Säljare copy/print
Gävle
070-219 86 97
lillie.persson@allkontor.com

Gunnar Petersson
Support copy/print
Gävle
026-10 98 77
gunnar.petersson@allkontor.com

Lillie Persson
Säljare copy/print
Gävle
070-219 86 97
lillie.persson@allkontor.com

Gunnar Petersson
Support copy/print
Gävle
026-10 98 77
gunnar.petersson@allkontor.com

Stefan Rooth
Servicechef
Borlänge
0243-79 23 40
stefan@sharpdalarna.se

Hanna Ståhlberg Nordkvist
Affärsutvecklare betallösningar
Borlänge
070-746 24 42
hanna@sharpdalarna.se

Fredrik Thorsén
Säljare konferenssystem
Ägare

Gävle
070-560 71 96
fredrik.thorsen@allkontor.com

Hanna Ståhlberg Nordkvist
Affärsutvecklare betallösningar
Borlänge
070-746 24 42
hanna@sharpdalarna.se

Fredrik Thorsén
Säljare konferenssystem
Ägare

Gävle
070-560 71 96
fredrik.thorsen@allkontor.com

Magnus Tägt
Säljare copy/print
Borlänge
070-746 54 88
magnus.t@sharpdalarna.se

Inge Wängermark
Support copy/print
Gävle
026-10 98 77
inge.wangermark@allkontor.com

Rickard Östlund
Support IT
Borlänge
0243-79 23 40
rickard@sharpdalarna.se

Inge Wängermark
Support copy/print
Gävle
026-10 98 77
inge.wangermark@allkontor.com

Rickard Östlund
Support IT
Borlänge
0243-79 23 40
rickard@sharpdalarna.se

AllKontor Gävle | Södra Skeppsbron 28, 802 84 GÄVLE | 026-10 98 77 |
AllKontor Borlänge | Forskargatan 4, 781 70 BORLÄNGE | 0243-79 23 40 |
All
Kontor Mora | Skålmyrsvägen 34, 792 50 MORA | 0250-160 75 |

Alla rättigheter reserverade Allkontor © | Producerad av Precis Reklam | Skapad i Yodo

AllKontor Gävle | Södra Skeppsbron 28, 802 84 GÄVLE | 026-10 98 77
AllKontor Borlänge | Forskargatan 4, 781 70 BORLÄNGE | 0243-79 23 40
AllKontor Mora | Skålmyrsvägen 34, 792 50 MORA | 0250-160 75

Alla rättigheter reserverade Allkontor © | Producerad av Precis Reklam | Skapad i Yodo