Personal

Har du frågor? Eller kanske önkemål om att förbättra din vardag på kontoret, i konferensrummet eller i er offentliga miljö?

Tveka inte i så fall att kontakta vår fantastiska personal!

De har med sitt kunnande och erfarenhet lösningen på ditt problem – alldeles oavsett om det gäller att fixa dåliga utskrifter i skrivaren, inreda ert nya kontorslandskap eller att ordna utrustning till er stora årliga konferens.

Det är vi som finns på vårt kontor i Gävle!

Joakim Friström
Montör AV
Gävle
026-456 25 96
joakim.fristrom@allkontor.com

Mikael Hollsten
Montör AV
Gävle
026-456 25 92
mikael.hollsten@allkontor.com

Carina Kandler
Administration
Gävle
026-456 25 94
carina.kandler@allkontor.com

Mikael Hollsten
Montör AV
Gävle
026-456 25 92
mikael.hollsten@allkontor.com

Carina Kandler
Administration
Gävle
026-456 25 94
carina.kandler@allkontor.com

Patrik Pedersen
Säljare profilreklam och konferensutrustning
Gävle
026-456 25 95
patrik.pedersen@allkontor.com

Gunnar Petersson
Support copy/print
Gävle
026-456 25 91
gunnar.petersson@allkontor.com

Anna Thorsén Bohlins
Säljare
Gävle
026-456 25 99
anna.thorsen@allkontor.com

Gunnar Petersson
Support copy/print
Gävle
026-456 25 91
gunnar.petersson@allkontor.com

Anna Thorsén Bohlins
Säljare
Gävle
026-456 25 99
anna.thorsen@allkontor.com

Fredrik Thorsén
Säljare konferenssystem
Ägare

Gävle
026-456 25 90
fredrik.thorsen@allkontor.com

Inge Wängermark
Support copy/print
Gävle
026-456 25 93
inge.wangermark@allkontor.com

Inge Wängermark
Support copy/print
Gävle
026-456 25 93
inge.wangermark@allkontor.com

Det är vi som finns på vårt kontor i Borlänge!

Mikael Axelsson
Säljare
Borlänge
0243-79 23 43
micke.axelsson@allkontor.com

Marcus Bonde
Support copy/print
Borlänge
023-702 21 85
marcus.bonde@allkontor.com

Stefan Kling
Support IT
Borlänge
023-702 21 82
stefan.kling@allkontor.com

Marcus Bonde
Support copy/print
Borlänge
023-702 21 85
marcus.bonde@allkontor.com

Stefan Kling
Support IT
Borlänge
023-702 21 82
stefan.kling@allkontor.com

Anette Larsson
Administration
Borlänge
0243-24 93 50
anette.larsson@allkontor.com

Lars Olsson
Säljare copy/print
VD / platschef

Borlänge
0243-79 23 44
lars.olsson@allkontor.com

Stefan Rooth
Servicechef
Borlänge
0243-79 23 49
stefan.rooth@allkontor.com

Lars Olsson
Säljare copy/print
VD / platschef

Borlänge
0243-79 23 44
lars.olsson@allkontor.com

Stefan Rooth
Servicechef
Borlänge
0243-79 23 49
stefan.rooth@allkontor.com

Hanna Ståhlberg Nordkvist
Affärsutvecklare betallösningar
Borlänge
0243-79 23 42
hanna@allkontor.com

Magnus Tägt
Säljare copy/print
Borlänge
0243-79 23 47
magnus.tagt@allkontor.com

Rickard Östlund
Support IT
Borlänge
0243-24 93 52
rickard.ostlund@allkontor.com

Magnus Tägt
Säljare copy/print
Borlänge
0243-79 23 47
magnus.tagt@allkontor.com

Rickard Östlund
Support IT
Borlänge
0243-24 93 52
rickard.ostlund@allkontor.com

Det är vi som finns på vårt kontor i Mora!

Cliff Andersson
Support kassa / IT
Mora
0250-51 13 39

cliff.andersson@allkontor.com

Therese Dahlman
Säljare copy/print
Mora
0250-51 13 31
therese.dahlman@allkontor.com

Emil Emretsson
Butik / IT
Mora
0250-51 13 33
emil.emretsson@allkontor.com

Therese Dahlman
Säljare copy/print
Mora
0250-51 13 31
therese.dahlman@allkontor.com

Emil Emretsson
Butik / IT
Mora
0250-51 13 33
emil.emretsson@allkontor.com

Anders Laggar
Butik / IT
Mora
0250-51 13 38
anders.laggar@allkontor.com

Anders Persson
Support copy/print
Mora
0250-51 13 37
anders.persson@allkontor.com

Anders Persson
Support copy/print
Mora
0250-51 13 37
anders.persson@allkontor.com

AllKontor Gävle | Södra Skeppsbron 28, 802 84 GÄVLE | 026-10 98 77 |
AllKontor Borlänge | Forskargatan 4, 781 70 BORLÄNGE | 0243-79 23 40 |
All
Kontor Mora | Skålmyrsvägen 34, 792 50 MORA | 0250-160 75 |

Alla rättigheter reserverade Allkontor © | Producerad av Precis Reklam | Skapad i Yodo

AllKontor Gävle | Södra Skeppsbron 28, 802 84 GÄVLE | 026-10 98 77
AllKontor Borlänge | Forskargatan 4, 781 70 BORLÄNGE | 0243-79 23 40
AllKontor Mora | Skålmyrsvägen 34, 792 50 MORA | 0250-160 75

Alla rättigheter reserverade Allkontor © | Producerad av Precis Reklam | Skapad i Yodo

Information: Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse. Genom att fortsätta surfa godkänner du detta. Läs mer

OK