Hitta till Allkontor

Välkommen att kontakta oss med dina frågor och funderingar

Allkontor Teknisk Service AB

Adress: Södra Skeppsbron 28, 802 84 Gävle
Tel: 026-10 98 77
Mail: info@allkontor.com

Vid serviceanmälan använd formuläret nedan.

Säljorganisation

Fredrik Thorsén

Tel: 026-10 98 77
Mobil: 070-560 71 96
fredrik.thorsen@allkontor.com

Lillie Persson

Tel: 026-10 98 77
Mobil: 070-219 86 97
lillie.persson@allkontor.com

John Rundberg

Tel: 026-10 98 77
Mobil: 070-560 71 81
john.rundberg@allkontor.com

 

 

Administration / Felanmälan

Carina Kandler

Tel: 026-10 98 77
carina.kandler@allkontor.com
Felanmälan: info@allkontor.com
Faktura: faktura@allkontor.com

Lokal support och service

Mikael Hollsten

Tel: 026-10 98 77
mikael.hollsten@allkontor.com

Gunnar Petersson

Tel: 026-10 98 77
gunnar.petersson@allkontor.com

Inge Wängermark

Tel: 026-10 98 77
inge.wangermark@allkontor.com

Jocke Friström

Tel: 026-10 98 77
joakim.fristrom@allkontor.com

 

Kontaktformulär